Přemek Kubák
post-title Stěhování do nového domova (5. díl realitní anabáze) https://www.premekkubak.cz/wp-content/uploads/Prodej-bytu-Hosteradky-Resov-5.jpg 2020-04-11 14:53:00 yes no Publikováno uživatelem Rubrika: Osobní deník

Stěhování do nového domova (5. díl realitní anabáze)

Rubrika: Osobní deník
Stěhování do nového domova (5. díl realitní anabáze)

Jak jsem psal v minulém díle, měl jsem uskladněné věci v kontejneru v Brně a do nového bydlení jsem se přesunul jen s minimem svých věcí. Vlastně jsem přijel s jednou taškou, batohem a monitorem pod paží. Chaloupka, do které jsem se nastěhoval byla totiž prodána i s vybavením. Bylo ho tady až moc, ale o tom možná zase někdy jindy. Zkrátka jsem se začal zabydlovat.

Přestěhování zbytku věcí

Někdy v březnu 2018 nadešel čas přestěhovat do chaloupky zbytek věcí. Zavolal jsem stěhováky a pustili jsme se do toho. Kluci přijeli do Brna do firmy, kde mají umístěné kontejnery pro uskladnění vybavení a v jednom z nich byly i mé věci. Jsem dávno vyléčený z toho, abych si stěhoval byt sám.

Pánové na to doslova vlítli, naložili vše do stěhovacího vozu a během chvíle bylo vše naložené. V mém novém bydlišti to tak snadné nebylo. Bydlím ve svahu a tak museli pánové nosit nábytek po schodech. Nicméně jsou to silní kluci a mají profi stěhovací vybavení, takže to zvládli v pohodě.

Protože bylo v chaloupce spousta nepotřebných věcí, pomohli mi také s vyklízením bytu a také zlikvidovali nepotřebný odpad a vybavení. Měl jsem ho opravdu hodně, protože předchozí paní majitelka zde žila sama a už se nezvládala o vše starat tak, jak by bylo třeba. Vše tedy dobře dopadlo a já začal novou epochu mého života.

Všechny díly realitní anabáze