Přemek Kubák
post-title Drahé nemovitosti ve špatném stavu (3. díl realitní anabáze) https://www.premekkubak.cz/wp-content/uploads/Prodej-bytu-Hosteradky-Resov-3.jpg 2020-04-11 14:47:00 yes no Posted by Rubrika: Osobní deník

Drahé nemovitosti ve špatném stavu (3. díl realitní anabáze)

Rubrika: Osobní deník
Drahé nemovitosti ve špatném stavu (3. díl realitní anabáze)

Při hledání nemovitosti jsem viděl mnoho nemovitostí, které byly ve špatném stavu. Říkal jsem si, že lidé už nevědí, co by ta ty ruiny chtěli. A tak jsem se utvrdil v tom, že nechci nic velikého. Řekl jsem si tehdy 5 kritérií, které by měla nová nemovitost splňovat.

  1. Zahrada cca 1000 m²
  2. ‎Dobrý stav nemovitosti
  3. ‎Na pěkném klidném místě – může být i na samotě
  4. ‎Cena do 1,7 milionů – ideálně méně
  5. ‎Dobré a bezproblémové sousedy

Vše, kromě posledního bodu bylo splněno. Ale o tom třeba jindy.

Mnoho nemovitostí, stres při hledání

Projeli jsme toho s Kamilem Jelínkem z RE/MAXu opravdu mnoho. Respektive na mě toho bylo až až a on se mnou měl velikou trpělivost. Pomalu jsem podléhal panice, že nic kloudného neseženu. Po čase se to přece jen podařilo a našel jsem něco, co vypadalo dobře. Jednalo se o celoročně obyvatelnou chatu na kraji obce Lovčičky.

Vysněná nemovitost nalezena

Konečně jsem našel to, co jsem hledal. Chaloupka, která je poblíž lesa, na pěkném místě a vypadá fakt dobře. Jenže … Ke stěhování byla cesta ještě poněkud dlouhá … Naštěstí jsem měl za sebou zdatné makléře z realitní kanceláře RE/MAX Alfa, kteří mi pomáhali číst smlouvy a zařizovat vše, co prodávající realitka nezvládala. Nejvíce mi pomáhal realitní makléř Kamil Jelínek, se kterým jsem prodával v minulých letech 2 nemovitosti.

Všechny díly realitní anabáze